Viru Seeme OÜ

Viru Seeme on põllukultuuride seemnetele spetsialiseerunud ettevõte. Omame pikaajalist seemnetootmise kogemust ning pakume peamiselt oma põldudel paljundatud seemneid. Meie eeliseks saab pidada seda, et tegutsetakse tootmisettevõtte kõrval ning tänu sellele mõistetakse, mis põllumehele sordivalikul oluline on.

 

Kui tavapäraselt on sordivõrdluskatsed vaid väikesed lapid katsepõllul, siis Viru Seeme OÜ teeb tavaliselt suuremad tootmiskatsed, keskmiselt 1-2 hektarit ühe sordi kohta. Sellises mahus katse võimaldab sorte paremini tootmistingimustes hinnata.

 

Tänu piimafarmile on võimalik katsetada ka söödaks sobivaid kultuure, mis söödaratsiooni mitmekesistaks ja piimatootmise omahinna alla viiks.

 

Meil on mitmekesine KWS silomaisi seemnete valik. Kõik pakutavad sordid on esmalt enda põldudel katsetatud ja analüüsitud. Valikus on sordid, mis sobivad meie kliimasse ja tingimustesse, et saada kvaliteetne ja energiarikas maisisilo.

Lisaks sertifitseeritud teraviljade- ja kaunviljade seemnetele pakume laia valikut vahekultuuride seemneid ja seemnesegusid. Lähtume põhimõttest, et pakutavad sordid peavad end esmalt meie enda tootmises tõestama, ning seejärel julgeme neid ka teistele pakkuda.

Severi
×